FOTOD | Eduka Eesti ärimehe ja kuulsa Läti näitlejanna tuline suhe lööb lõunanaabrite meedias laineid!

 (110)
Naine peab juba vaikselt pulmaplaane!
FOTOD | Eduka Eesti ärimehe ja kuulsa Läti näitlejanna tuline suhe lööb lõunanaabrite meedias laineid!
Foto: Delfi LV

Läti meedias on juba üle aasta laineid löönud Eesti ärimehe Aimur Kruuse ja populaarse näitlejanna Evija Skulte kuum suhe. Poolteist aastat koos olnud paar peab vaikselt juba pulmaplaane.

Paari suhe tuli Läti meedias avalikuks eelmise aasta kevadel, neid märgati koos mitmel tähtsal seltskonnaüritusel. Peagi kinnitas Skulte suhet Läti Delfile.

"Ma käisin üritusel Aimuriga, ma ei taha sellest rohkem rääkida, kuna meie suhe on alles lapsekingades. Ma ei tea, mis tulevikus saama hakkab," sõnas kuulus näitlejanna toona.

Paar kohtus spaas, omavahel suhtlevad nad vene keeles. Alguses ei teadnud mees, et tegemist on kuulsa näitlejannaga. "Kui me kohtusime, siis ma ei teadnud, et Evija on Lätis tuntud persoon."

Paar tõmbas taas palju tähelepanu septembris, kui koos külastati Läti TV3-e 20. sünnipäeva. Nad olid üritusel pidevalt koos ja poseerisid julgesti fotograafidele. Läti Delfi kirjutas, et tegemist oli õhtu kõige säravama paariga.

Seotud lood:

Sel nädalal andis naine intervjuu ajakirjale Ieva ja tunnistas, et vaikselt mõeldakse ka igavese liidu sõlmimise peale. "See on tähtis samm, me oleme üsna kaua koos olnud – poolteist aastat. Nüüd on aeg otsustada. Ja ma tahan edasi liikuda," tunnistas naine

"Ta on väga nutikas, erudeeritud ja intelligentne," kiitis naine enda eestlasest armastatut.

Aimur Kruuse on firma Grenader Grupp ainuomanik. Ettevõte tegutseb peamiselt info ja side sektoris, põhitegevuseks on muu kirjastamine. Firma käive oli eelmisel kvartalil umbes 115.5 tuhat eurot.

43-aastane Evija Skulte on tuntud ja tunnustatud näitlejanna, kes on Läti Rahvusteatri näitleja olnud alates 1996. aastast. Naisel on kaks poega abielust Kristaps Skultega, kes on tunnustatud Läti lavadisainer. Skulte on mänginud ka mitmes populaarses telesarjas ja osa võtnud teleshowst "Tantsud tähtedega".