FOTOD ENNE & PÄRAST | Tubli! Aastaid kehakaaluga maadelnud popstaar Kelly Clarkson võttis 16kilo alla

 (5)

Tuntud USA poplaulja Kelly Clarkson avaldas ootamatu põhjuse, miks tema kehakaal 16 kg võrra vähenenud on. Kelly võitlus kehakaaluga pole inimestele märkamatuks jäänud ning nõndaks panid fännid kohe tähele, et Kellys on miskit muutunud.

Clarkson sõnas meediale, et on aastaid võidelnud autoimmuunhaiguse ja kilpnäärme alatalitusega, mis tekkis 2006. aastal. Praegune märgatav 16,7 kilogrammi suurune kaalukaotus ei olegi saavutatud trenniga, vaid toitumise reguleerimisega.

Scanpix

"Ma lugesin Steven R. Gundry raamatut "The Plant Paradox", mis räägib sellest kuidas me oma toitu peaksime valmistama, GMO ja pestitsiidide vabad koostisosad, peaksime sööma orgaanilist toorainet," kirjeldas laulja ja lisas, et see raamat oli talle silmiavav.

AWARDS-BILLBOARD Foto: Mario Anzuoni, REUTERS
Seotud lood:

Kaalukaotust nimetab Clarkson söömisharjumuste muutmise kõrvalmõjuks. "Ma ju tean, et muusikatööstus armastab seda, et ma kaalu kaotan. Aga minu jaoks ei olud asi üldse selles," rääkis Kelly ja täiendas, et tema jaoks on oluline saada terviseprobleemid kontrolli alla.

Kelly Clarkson oma karjääri alguses:

Scanpix

Oma toitumise muutmisega on lauljal õnnestunud saada kontrolli alla oma mõlemad kroonilised haigused. "Ma ei võta enam ravimeid, välja arvatud juhul kui neid vältimatult vajan," sõnas ta.

Scanpix