FOTOD | Head suhted siiski möödanik? Lahutavatel abikaasadel Siret ja Martin Repinskil on parlamendisaalis uued pinginaabrid

 (23)
Urmas Reitelmanni ENPA delegatsiooni liikmeks kinnitamine
Urmas Reitelmanni ENPA delegatsiooni liikmeks kinnitamineFoto: Tiit Blaat

Urmas Reitelmanni ENPA delegatsiooni liikmeks kinnitamise istungil märkas Kroonika terav kaamerasilm, et siiani sõbralikult läbi saanud lahutavad abikaasad Siret Kotka-Repinski ja Martin Repinski, kes alles hiljuti rõõmsalt ühes pingis särasid, on nüüdseks otsustavalt lahku kolinud.

Sireti uueks pinginaabriks on tema tähtsaima mentori Edgar Savisaare poeg Erki ning Martin on võtnud koha sisse Natalia Malleuse kõrval. Kui Repinskid nüüd peaksid lahku istuma jääma, on alust arvata, et nende omavahelised suhted on taas jahenenud.

Urmas Reitelmanni ENPA delegatsiooni liikmeks kinnitamine Foto: Tiit Blaat
Seotud lood:

Veel augustis kirjutasime, kuidas kevadel uue silmarõõmu leidnud Martin Repinski ja tema seaduslik abikaasa Siret Kotka-Repinski näisid olevat heades suhetes ning kui juulis nõudis Martin Siretilt lahutust lausa Viru Maakohtu kaudu, siis hiljem selgus, et kohtuistung on tühistatud.

"Nende läbisaamine oli silmapaistvalt soe ja sõbralik," vahendas toona anonüümseks jääda soovinud erakonnakaaslane Kroonikale Keskerakonna suvepäevadel toimunut. "Kui vahepeal oli tunda mõningast kaugenemist, siis praegu oleks justkui kõik jälle hästi."