FOTOD | Heas toonuses Savisaar nautis rannas jäätist ja Jelena Valme sõbralikku seltsi

 (75)
Kroonika 20.07.2018
Kroonika 20.07.2018Foto: Kroonika

Kohtupidamisest pääsenud Edgar Savisaar (68) ammutab päikesest ja suurest suvest viimast nagu iga teine eestimaalane. Eelmise nädala laupäeval jäi Keskerakonna endine liider silma Võsu rannas, kuhu saabus oma viimase aja väidetava armastatu Jelena Valmega (51) – kui Edgar jäi kaldapealsele jäätisega maiustama ja õhuvanne võtma, siis Jelena heitis riided seljast ja tõttas taldade välkudes otse jahutavasse merevette.

Hoolimata viimaste aastate vintsutustest, kus tema üle on üritatud korruptsioonijuhtumites kohut mõista, nägi Savisaar välja puhanud ja heas toonuses. Jelena ilmus jõulisemalt avalikkuse ette läinud sügisel, kui ta oli Savisaare valimisliidu Narva esinumber. Kuumemaid tundeid teineteise vastu ei ole siiani kumbki kinnitanud.

Edgar Savisaar jääb tabamatuks, kuid Jelena vastab kõnele. Küsimuse peale, mis neid siis õigupoolest seob – kas armu- või sõprus­suhe või on tegemist lihtsalt heade kolleegidega –, viskab Jelena hakatuseks muheda nalja: „Te tahate ikka küsida, mis marki jäätist Edgar Savisaar sõi? Mina kahjuks jäätisereklaamiga ei tegele…“ Hetk hiljem Jelena tõsineb ja annab siis vastuse, millest võiks järeldada sedagi, et tegemist on paariga… „Ma ei soovi vastata oma isiklikku elu puudutavatele küsimustele,“ sõnab Jelena.

No... õndsaid suvehetki veelgi!