FOTOD | Huvitav kokkusattumus: Evelin Ilvest EFTA galal saatnud ettevõtja on varemgi salapärase kaaslasena meediakünnise ületanud

 (57)
EFTA 2019
EFTA 2019Foto: Kristjan Lepp

Eesti filmi- ja teleauhindade (EFTA) galal torkas silma, et Evelin Ilves tuli sinna koos ettevõtja Aivar Roopiga. Nelja aasta eest oli samast mehest kõmumeedias juttu - siis saatis ta Tiina Lokki presidendi vastuvõtul.

Aivar Roop on omanik firmas Nufnuf, mis müüb lemmikloomatooteid. Evelin vastas juba üritusel uudishimulikele, et nemad on Aivariga lihtsalt pikaaegsed sõbrad. Evelini sõnul seob neid ka üks koostööprojekt – Aivari firma ja Evelin korraldavad järgmisel nädalal koos koertekino.

Roop on olnud tegev ka filmimaailmas. 2015. aasta 26. veebruaril ilmus Õhtulehes uudis "KES KELLEGA VASTUVÕTUL KÄIS? Imre Sooäär võttis kaasa ema: tundsin, et olen selle talle võlgu". Seal oli ka juttu, et Pimedate Ööde filmifestivali ema Tiina Lokk võttis vastuvõtule kaasa kolleeg Aivar Roopi. "Käisime kunagi kevadel koos ka Ameerikas ja praegu tegeleb ta filmipaviljoni loomise projekti kokkukirjutamisega," ütles Lokk. "Ei, meie vahel pole mingisugust romantikat!" hüüatas ta. "Oleme lihtsalt head sõbrad."

Foto: Andres Putting, VPK