FOTOD ja VIDEO: Baruto pidas kaunis Eesti rannakabelis maha romantilise pulma!

 (151)

Kaido Höövelson ehk Baruto abiellus 28. juunil teist korda oma kallima Jelenaga. 2009. aastal Jaapanis ametlikult ühte heitnud paar pidas nüüd korduspulmad kodumaal, kus pärast mehe karjääri lõppu elavad. Sõrmuste vahetus toimus maalilises Vainupea kabelis, mere ääres. Pulmapidu peab enam kui sajapealine seltskond Baruto puhkemajas Lääne-Virumaal.

Karjääri lõpetanud ning omanimelise puhkemaja pidamisega tegelev Kaido rääkis Publiku fotograafile hommikul enne tänast pulma, et olemine on rahulik ning närvi sees tal pole.

Kaido ja tema armsam Jelena tutvusid juba üheksa aastat tagasi Jaapanis. "Jelena ema peab Jaapanis vene restorani, ja nii me kohtusimegi, kui ta üheks suvevaheajaks ema juurde tööle tuli," rääkis Höövelson Publikule pärast Jaapanis peetud pulma kohtumisloo.

Selle aasta aprillis rääkis mees ajakirjale Kroonika nii pisiperest kui suvistest pulmadest: "Eks pulmad on ilmselt naiste jaoks olulisemad - et saaks valges kleidis olla ja särada. Selline pidu jäi meil Jaapanis ära."

Höövelson vastas Kroonika küsimusele, kas ta abikaasa Jelenaga ka lapsesaamisele mõelnud on, ootamatult avameelselt: "Ikka. See on meie suur soov ja loodame, et lähiajal ka täitub."

Publik soovib paarile palju-palju õnne ning imelist tulevikku kodumaal!