FOTOD JA VIDEO: Igor Mang esitles elulooraamatut: õnnitlege mind, mul sündis laps!

 (11)

Igor Mang esitles enda elulooraamatut, mille mõte on küpsenud juba tervelt 45 aastat. "Siin on filosoofiat, metafüüsikat, ta on huvitav lugeda väga erinevatele inimestele," sõnas eestlaste lemmikuim tähetark Publikule antud intervjuus.

"Kõige tähtsamaks osaks pean ma kolmandat osa," jääb vanameister oma raamatust rääkides salapäraseks ja soovitab üliõpilastel raamatuga "Igor Mangi elu ja astroloogiatarkused" edasi minna, et käsitletud teemasid edasi uurida.

"Õhumärkidel algas nüüd parem aeg mõned päevad tagasi ja muidugi uus aasta tuleb õhumärkidele õnnes ja armastuses," lisab Mang lootused uuele aastanumbrile.

Soodne aeg on aga alanud ning kõiki seiku Mangi elulooraamatust saab lugeda just täna esitletud kaante vahelt. Järgmise aasta prognoosi valmistab Igor Mang aga alles ette ja ta ootab kukeaastat juba kannatamatult. Lisaks tõi Mang välja huvitava tõiga — ehkki kukeaasta algab jaanuaris, siis meie kuke märgis sündinud president Kersti Kaljulaid sai juba sel aastal riigi ohjad enda kätte.

Igor Mangi ilmavaatest ning astroloogilistest prognoosidest nii Trumpile, Kaljulaidile, Rattale ja eesootavale kuke aastale kuuleb lähemalt sel neljapäeval kell 20 (ja kordusena pühapäeval kell 14) Raadio 2 saates "Hallo, Kosmos!".