FOTOD ja VIDEO: Kirev ja Kultuurne Motobande möllas Kuressaare lossihoovis laste lõbuks: kaasa lõid näitlejad, muusikud ja Evelin Ilves!

 (62)
Kultuurne Motobande Kuressaares
Kultuurne Motobande KuressaaresFoto: Irina Mägi

Pühapäeval kogunesid Kuressaares ühiseks rongkäiguks Saaremaa lasteaedade lõpetajad. Ühises rongkäigus koos vanemate ja kasvatajatega liiguti lossihoovi, kus toimus kontsert ja peeti maha laste pidu Pipi juhendamisel. Peale tunniajalist kontserti saabus külla ka Kultuurne Motobande, kes tervitas kontserdiga väikesi ja suuri kuulajaid. Kõige lõpuks said kõik soovijad autogramme kingituseks saadud helkurvestidele. Kultuurne Motobande andis ka üle 4500 eurose annetuse Kuningas Arthuri fondilt Väinemere uisu grootpurje valmistamiseks.

Kultuurse motobande ridades astusid üles Elmar Liitmaa, Tanel Talve, Jaagup Kreem, Evelin Ilves, Tiit Sukk, Danel Pandre, Tõnu Kark, Guido Kangur ning mitmed teised motohuvilised!
Kiika ka, kui kelmikalt vaba ja vallatu ning teistsugune näeb Evelin Ilves, keda me siiani oleme harjunud rangetes kleitides-köstüümides nägema, helkurvestis välja!