FOTOD ja VIDEO | "Kodutunde" produtsent Kristi Nilov sõudis abieluranda

 (162)

Reedel abiellusid sarja “Kodutunne” produtsent Kristi Nilov ning tema kaaslane Jan Loigo.

Oluline sündmus leidis aset Ojaku turismitalus ning kuupäev abiellumiseks oli paari sõnul hoolikalt läbi mõeldud. Kuupäev oli Nilovi jaoks oluline, sest just täna oleks olnud ka varalahkunud saatejuhi Signe Lahtheina sünnipäev.

Kristi ja Jan kihlusid möödunud aastal. Jani sõnul said nad Kristiga esmakordselt tuttavaks läbi Facebooki.

"Kodutunde" saates olin ma Kristit ekraanilt näinud, aga me ei olnud omavahel tuttavad. Olin tema pilti ka Facebookis näinud, tema ilusaid silmi vaadanud, aga sotsiaalvõrgustik ei ole elukaaslase leidmiseks õige koht. Me kohtusime juhuslikult tuttavate korraldatud üritusel. Mina tegin end temaga tuttavaks, suhtlesime mõned päevad Facebookis. Kirjutasin talle sinna, et sa oled kena ja oled mulle alati meeldinud, ning seejärel kutsus Kristi mind endale külla ja nii see läkski. See oli meile väga loomulik.” Iseloomustas Jan möödunud aastal Kroonikale antud intervjuus nende tutvumist.

Mõlema sõnul märkasid nad hingesugulast teineteises viivitamatult.

“Kaks tundi pärast väraval kohtumist seisis Jan mu köögis ja ütles: „Sinust saab minu naine!“ ja see ei tulnud mulle üldse mitte üllatuse, vaid ainuõige avaldusena, sest just nii me teineteist ära tundsimegi,” meenutas Kristi.

Peale abiellumist on otsustanud Nilov nime vahetada ning seega saab temast Kristi Nilovi asemel Kristi Loigo.

Seotud lood:

Fotod pulmast: