FOTOD JA VIDEO: Mehine väljakutse! Getter Jaani püüdis teha Alari Kivisaarest sama ilusa mehe kui Kristjan Hirmo

 (18)

Tänases raadio SkyPlus hommikuprogrammis sai oma uut artistiimagot ning värsket singlit esitlenud Getter Jaani põneva väljakutse, nimelt pidi ta tuntud raadiohäälele Alari Kivisaarele meigi tegema, eesmärgiks teha temast "sama ilus mees kui Kristjan Hirmo". Jumestuskunstnikuks õppinud Jaani võttis väljakutse hea meelega vastu. Vaata videost, kuidas Kivisaar vastu pidas ja mitut meest on Getter varasemalt meikinud.

Lõpptulemust näed siin Kivisaar oleks justkui kümme aastat noorem! Kas ka sama ilus või ehk ilusamgi kui Kristjan Hirmo, jäägu juba kõigi enda otsustada.

Rääkisime Getteriga veidi meeste meikimisest ka juttu – tuleb välja, et Kivisaar polegi esimene, keda lauljataril on õnnestunud mukkida. Vaata videot!

VAATA TÄISPIKKA INTERVJUUD: PUBLIKU EKSKLUSIIV: Getter Jaani hülgas perekonnanime ning üllatab uue hiti ja imagoga: olen saanud küpsemaks ja enesekindlamaks!

Kuula Getteri (kes nüüd esineb artistina ilma perekonnanimeta) värsket singlit, mis Sky Plusi eetris esmakordselt raadiolaineid pidi rahvani jõudis SIIT.

Seotud lood:

Universal Music Balticsiga käed löönud Getteri uus singel kannab nime "Something Good" ning sündis laulukirjutajate laagris, koostöös Kaspar Kalluste ja Rootsist pärit laulukirjuta Cassandra Ströbergiga.

Getter

A post shared by Alari Kivisaar (@alarikivisaar) on

Wow! @gettermusic esitles meie Hommikuprogrammis oma uut laulu 😮 #gettermusic

A post shared by Sky Plus 🔥 (@raadioskyplus) on

Rannap Roostevaba maailm