FOTOD ja VIDEOTUUR: 19 aastat Versace mõrvast! Mis on saanud hiilgavast häärberist, kus moedisainer kunagi elas?


15.juulil möödus 19 aastat maailma ühe tuntuma ja armastatuma moedisaineri Gianni Versace jõhkrast mõrvast, ent tema Villa Casa Casuarina nime kandev residents Floridas elab endiselt kirevat elu, majutades luksushotelli, kus staarid puhkamas ja pidutsemas armastavad käia, vahendab ET Online.

Tegu on otseloomulikult kõrgest hinnaklassist peatumispaigaga, kuna lisaks ajaloolisele väärtusele lisab hinda ka asjaolu, et maja on äärmiselt kõrgete standardite kohaselt ehitatud — sama stiil ja elegants, mis Versace rõivastes, on näha ka Gianni eluruumides. Majas on 10 magamistuba, 11 vanni, hiiglaslik bassein ja üle 23 000 ruutmeetri vahemerestiilis luksust.

Ühe öö maksumus mõnes sviidis võib ulatuda kuni 4200 dollarini, kuid odavama toa saab kätte ka 1000 dollari eest — hind varieerub olenevalt sellest, kui palju käsitsi maalitud seinakaunistusi, mosaiike, kuldseid kujukesi ja muid vidinaid tuba kaunistab ja ning milline kuulsus seal peatunud on (Versace maja on külastanud sellised megastaarid nagu Elizabeth Taylor, Elton John, Sylvester Stallone ja Madonna jpt).

Loomulikult on majas pidu pannud ka Kardashianid, kes rentisid 2014.aastal oma tõsielusarja tarvis terve häärberi. Hotellis on peatunud ka Justin Bieber.