FOTOD | Jaan Toots pani kopsaka summa eest müüki oma villa! Vaata, millises luksuses ärimees elab

 (178)
FOTOD | Jaan Toots pani kopsaka summa eest müüki oma villa! Vaata, millises luksuses ärimees elab
Foto: Martin Ahven, Õhtuleht

Ärimees Jaan Toots, kes koos abikaasa Evega sügisel Hispaaniasse maja soetas, on müüki paisanud pea kogu oma Eestis asuva kinnisvara.

Paksema rahakoti omanikule on saadaval Keila-Joal asuv maja. Jaan ütles neli aastat tagasi, et maja on müüdamatu, sest tal on soov pärandada see lastele. Praegu saab soliidses Meremõisa külas asuva 428ruutmeetrise kolme magamistoa ja spaa-kompleksiga villa omanikuks 1 490 000 euro eest.

Tehingute õnnestumise korral pistab mees taskusse kopsakad kaks miljonit eurot!

Loe refereeritud artiklit pikemalt Kroonikast!

Kuulutusest võib lugeda, et tegemist on tõeliselt luksusliku majaga, olemas on kolm magamistuba ja SPA-kompleks. Elutoast on läbi klaasseina võimalik nautida SPA-s asuva värvilise purskkaevu ilu.

SPA kompleksis on kaks sauna ja bassein koos purskkaevuga. Söögitoas on võimalik nautida hunnitut merevaadet. Samuti on majas merevaatega magamistuba, millel on oma aurusaun ja dušikabiin. Villas on põrandaküte ja kõik kardinad ning rulood avanevad eletroonselt.

Seotud lood:

Kui tavalisel eestlasel peaks tulema soov villa soetada, siis võttes laenu kestvusega 20 aastat ja makstes sisse kõigest 447 000 eurot tuleb kuutasuks 20 aasta jooksul tasuda 6049 eurot.

Vaata fotosid Tootsi uhkest villast SIIT!

Rannap Roostevaba maailm