FOTOD: Kleit, mis kahtlustele ruumi ei jäta! Luisa Värk ootab last

 (172)
FOTOD: Kleit, mis kahtlustele ruumi ei jäta! Luisa Värk ootab last
Luisa VärkFoto: Karli Saul

Maikuus vihjati, et peaminstri elukaaslane, lauljanna Luisa Värk ootab oma teist last. Toona keerutas peaminister Taavi Rõivas Publiku esitatud küsimuse peale, et kuna raseduskuulujutte liigub palju, peaks tal olema lapsi rohkem kui minister Hansol. Täna väisasid Luisa ja Taavi koos tütar Miina Rihannaga võidupüha paraadi ning seal tehtud fotod ei jäta kahtlustele kuigi palju ruumi.

Roosa kleit, mis istub Luisa selga kui valatult, ei varja kuigi palju ning ka kogenematum silm võib aimata, et tegu on lapseootusega. Peaminstri ja vabariigi valitsuse pressiesindaja jääb aga kidakeelseks. "Tegemist on eraelulise teemaga ning seda me ei kommenteeri," sõnas valitsuse kommunikatsioonispetsialist Ave Tampere Publikule.

Maikuus toimunud valitsuse pressikonverentsil jättis Taavi Rõivas otsad lahtiseks ning küsimusele, kas beebiuudise kuuldustel on alust, vastas peaminister, et Buduaaris end allikana esitlenud anonüümne isik ei tundu kõige kangema tõerääkijana.

"Ma arvan, et see pole päris see teema, mida peaks valitsuse pressikonverentsil kommenteerima," sõnas mees siis ja lisas, et sellise sisuga kõlakaid kuuleb keskmiselt iga poole aasta tagant.

Luisa ja Taavi peres kasvab sel aastal oma seitsmendat sünnipäeva tähistanud Miina Rihanna ning hiljuti täienes leibkond ka esimese lemmiklooma, samojeedikoer Emily näol. Minevikus on paar öelnud, et kuigi väike Miina Rihanna sooviks endale koguni mitut õde-venda, rahustas Rõivas, et ülemäära palju lapsi nende peresse ei sünni, ent kolme lapseni sooviksid nad jõuda küll.

Seotud lood:

Praegusel juhul tundub, et kolme lapse ideaalile on Luisa ja Taavi juba päris lähedal.