FOTOD: Kolm enim kontsertidel käivat kuulsust ning mõned suurüllatajad!

 (17)
FOTOD: Kolm enim kontsertidel käivat kuulsust ning mõned suurüllatajad!
Foto: Veiko Vares

Nii nagu võib kindel olla, et üheltki Eesti suurürituselt ei puudu kunagi vähemalt mõned piisad vihma, ei ole möödunud pea ükski kontsert ka nende kolm külastajata - eile Lady Gaga kontserdi värava juures tehtud pildid on järjekordne tõestus sellest.

Neil kõigil on muidugi kohalviibimiseks omad mõjuvad põhjused, peamiselt ametialased — värskeima muusikaga tuleb kursis olla ja jälgida ka rahva reaktsiooni, et teada, mis siis ikkagi praegusel hetkel müüb, mis mitte.

Sel suvel ei ole üheltki kodumaiselt ürituselt puudunud veel Allan Roosileht!

Staar-DJd ei heiduta vihm, külm ega maailmavallutusplaanidega emakoletis — kus muusikat võib kuulda, on Roosilehte ka alati näha. Kindel esikoht kuulub talle.

Foto: Ilmar Saabas
Seotud lood:


Ka Krista Lensin on ametikohustustest tulenevalt alati olemas!

Lady Gaga esinemisele oli naine kaasa võtnud ka oma lapse ning tema sõbrannad, kes kostümeeritult naise kõrval rõõmsalt kepslesid ning rahulolevalt kaamerale poseerisid.

Foto: Ilmar Saabas


Ja reklaamiguru Olav Osolin, kel alati pärast ka midagi säutsuda on

Osolin postitas Twitterisse kontserdijärgselt ka seekord säutsu: “Vastu mu ootusi ja eelarvamusi oli Lady Gaga täitsa tore etendus. Fänni minust ei saanud, aga koju marssisin rahulolevana.”

Foto: Ilmar Saabas

Üllatusena oli aga Lady Gaga kontserdil ka näiteks politseiameti peadirektor Raivo Küüt, ärimees Urmas Sõõrumaa, harva avalikkuse ette ilmuv ärimees Toomas Tool, linnapea Edgar Savisaar, keskerakondlane Jüri Ratas ning ehk üllatuslikem neist — Margus rokk-on-ainus-muusika Pilt.Aitäh vastamast ja head loosiõnne!