FOTOD LÄBI AEGADE | Õnnesoovid! Armastatud näitlejanna Anne Veesaar tähistab täna 60. sünnipäeva

 (7)

Täna tähistab 60. juubelit armastatud näitlejanna Anne Veesaar, kes on rahvale tuntud eelkõige telesarjast "Õnne 13", kus ta kehastab Mare Petersoni. Palju õnne ja jätkuvat sära soovib talle ka Publik! Vaata fotosid karismaatilisest Veesaarest läbi aegade.

Anne ütles aasta alguses laupäevalehele LP antud intervjuus, et pigem ta väldib sünnipäevade pidamist:

„Mulle üldiselt sünnipäevad üldse ei meeldi. Mõtlesin, et 40-ndat ma kindlasti pidada ei taha, ja otsustasin teha suure peo 38-nda puhul. Täiesti suvaline number. Pidu peeti minu kunagise naabrinaise juures ja külalisi oli omajagu, 27 inimest kindlasti. 50 aasta juubelit pidasin ka, see oli vist mu elu kõige suurem sünnipäevapidu. Kolleegid ja sõbrad aitasid korraldada. On kombeks, et suurel tähtpäeval peab olema pidu nagu etendus, peetakse kõnesid ja teatriliidust tuleb esindaja kohale. See kõik mulle üldjuhul ei meeldi ja sellepärast pole ma suurem sünnipäevade pidaja. Sõprade ja kolleegide korraldatud pidu ongi olnud mu suurim kink.”

Anne Veesaar sündis 1957. aastal 4. juulil Valgas. Ta lõpetas 1980. aastal Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia lavakunstikooli. Ta on töötanud Rakvere teatris ja Vanalinnastuudios.

Rannap Roostevaba maailm