FOTOD: Meedia mängib brittide närvidel: ilmusid Prints Harry "kihluspildid"


Prints Harry
Prints HarryFoto: MARWAN NAAMANI, AFP

Juba nädalate kaupa on Briti meedias keerelnud spekulatsioonid selle üle, millal prints Harry lõpuks oma tüdruksõbrale Cressida Bonasele abieluettepaneku teeb. Kõmuleht The Mirror otsustas, et rebib konkurentidest ette ja ilmutas pildid, mis pealtnäha kujutavad prints Harryt pruudi ees põlvitamas.

Šampusepudel ühes käes ning sõrmus teises, pistab Harry moodi noormees pargis tehtud romantilistel fotodel sõrmuse sõrme kübara ning päikeseprillide taha varjuvale neiule, kelle blondid juuksed meenutavad Cressida omi.

Lähemal vaatlemisel selgub aga, et tegemist on kavala fotolavastusega, kus kuninglikku noorpaari etendavad neile sarnased inimesed. Kõigele lisaks on tegemist ka juveelireklaamiga.

Kõigele vaatamata kütab pilt kindlasti üles brittide pingelist ootust, et kuningakoja paha poiss Harry lõpuks väärikaks abielumeheks hakkab.

Lähedalseisvate allikate väitel on mitmest meediaväljaandest läbi kõlanud oletus, et pulmad on tõepoolest noore paari lähituleviku plaanides, kuigi ametlikku kinnitust kihlusplaanile ei ole.

VAATA PILTE The Mirrorist.