FOTOD: Meenuta, kuidas kuulsused ka varem õilsa eesmärgi nimel riided seljast heitsid!

 (23)
Kerttu Rakke
Kerttu RakkeFoto: Indrek Galetin

Novembris esietendub Vaba Lava teatris etendus "Sugu:N", mis on nii teatritükk kui ka sotsiaalkampaania, mis juhib tähelepanu meeste ja naiste palgalõhele. Värske Eesti Ekspress kirjutab, et etenduse promoks lasid naised end alasti üles pildistada, ent fotosid saatis iroonilisel kombel reklaamikeeld. Tuntud eestlased on end aga ka varem ülla eesmärgi nimel fotodele alasti kiskunud!

Nimelt avas fotograaf Indrek Galetin 2009. aasta aprillis heategevusliku fotonäituse „Amour - Lemmikloomade eri“, kus piltidel poolalasti Eesti tuntud inimesed koos lemmikloomadega. Heategevusliku näitusega soovis Galetin juhtida inimeste tähelepanu sellele, et kõikidel loomadel pole elus hästi läinud, kuid heade inimeste abiga saab nende elu paremaks muuta.

"Lemmikloomade eri" oli jätkuks varem avaldatud kõmulisele fotonäitusele “Amour - Vahet pole”, kus paljud Eesti tuntud inimesed, sealhulgas Lenna Kuurmaa, Piret Järvis, Mari-Leen Kaselaan, Rolf Junior, Charlene Rennit, Beatrice, Anu Saagim, Risto Kask, Karolin Kuusik jpt, lasid end õilsa eesmärgi nimel alasti pildistada. Oksjonilt saadud tulu, 123 000 krooni, annetati MTÜ Aids´i Ennetuskeskusele.

Seotud lood:

Hetkel tegutseb Indrek Galetin Londonis ja tema loometööd nimega "The Ultra-Ego" võib igati edukaks nimetada, sest seda on eksponeeritud nii näitusel Sohos (vaata SIIT), kui avaldatud tuntud Ameerika ajakirja veergudel (vaata SIIT).

Vaata galeriid ja meenuta heategevuslikke poolpaljaid pilte lemmikloomadega!

LOE KA: Eesti näitlejannad heitsid etenduse ja naiste õiguste nimel riided seljast ja said alastuse pärast reklaamikeelu

Rannap Roostevaba maailm