FOTOD | Miljonärist ärimehega tütre saanud Mai Palling käis beebiga jalutamas

 (17)
Mai Palling jalutamas
Mai Palling jalutamasFoto: Andres Putting

Eelmisel kuul teist korda emaks saanud Mai Palling jäi neljapäeva pärastlõunal kaamerasilma ette beebikäruga. Kuigi telenägu pole siiani kommenteerinud lapse sündi, siis on Kroonikale teadaolevalt Pallingu ja ärimehe Margus Kangro perre sündinud tütar.

Kui detsembrikuus küsiti Pallingu käest raseduse kohta, pani endine "Ringvaate" reporter Kroonika kõne ära. Kui Pallinguga võeti uuesti ühendust maikuus, et õnnitleda teda beebi sünni puhul, ütles Mai, et ta on võtnud nüüdseks suuna, et oma eraelu ta enam üldse ei kommenteeri.

Eelmise aasta augustis andsid Mai ja Riigikogu liige Kalle Palling teada, et lahutavad abielu. Neil on ka ühine 8-aastane poeg Paul.

Juba nädal pärast lahutusuudist ilmus Mai Estonia restorani hooaja avaüritusele Kangroga, kellega oli kohtunud Viru Keemia Grupi sõpruskonna peol suvel. Mai alguses kirjutas Eesti Ekspress, et Kangro on Viimsisse rannarahva muuseumi lähedale ehitamas Eesti üht suurimat eramaja 830-ruutmeetrist villat. Loe nende suhtest ja esmakohtumisest SIIT.

Mai Palling ja Margus Kangro esimest korda koos avalikkuse ees. Kristjan Järv

Kalle uueks väljavalituks on ehtekunstnik Birgit Skolimowski, kellega ta tutvus omakorda moekunstnik Kristina Viirpalu ja ettevõtja Even Tudebergi pulmas. Loe nende suhtest lähemalt SIIT!

Rannap Roostevaba maailm