FOTOD: Miljonärist koka vend elab tänaval

 (25)
FOTOD: Miljonärist koka vend elab tänaval
Scanpix

Briti miljonärist tippkoka Gordon Ramsay vend Ronnie glamuurset elu nautida ei saa. Mees veedab oma päevad tänaval ja sööb toidupalakesi, mida head inimesed talle annavad.

41aastane mees jäi fotokaamerate ette ajal, mil ta end tänavanurka sätitud magamiskotist väja vedas ning uut päeva alustas. VAATA PILTE SIIT!

Ronnie jõudis Inglismaale tagasi alles mõni aeg tagasi. 2007 aastal jäi ta Indoneesias heroiini omamisega vahele ja pandi seejärel kümneks kuuks trellide taha.
"Mu ema ja vend ei suhtle enam minuga," on Ronnie murest murtud. "Elu hakkas allamäge minema ajal, mil ma Indoneesias olin. See on kohutav."

Gordon on noorema venna võõrutusravi eest maksnud viiel korral. "Tunnistan, et see on asi, milles olen sajaprotsendiliselt ebaõnnestunud. Ma ei suuda ja oska oma venda aidata," kirjutab kokk Ramsay oma elulooraamatus.

Gordon pajatab, et on saanud ka lihaselt vennalt korduvaid tapmisähvardusi. "Ta tahab raha. Ronnie on mulle mitmeid kordi helistanud ja öelnud, et teab, mis ajal mu lapsed kooli lähevad ja sealt tulevad. Sellised asjad pole just kuigi lõbusad."

Vendade suhted on suisa nii halvad, et narkarist venna pärast on Ramsay korduvalt vahetanud ka telefoninumbrit.