FOTOD | Modelli järel modell: Tanel Padari kaunid kallimad läbi aegade

 (22)
FOTOD | Modelli järel modell: Tanel Padari kaunid kallimad läbi aegade
Foto: Arno Saar, Õhtuleht

Eile toimus Saku suurhallis sõumatšis Kaia Kanepi ja Anett Kontaveidi vahel. Kohal oli ka hiljuti oma elukaaslasest Kristel Mardisoost lahku läinud Tanel Padar, kes suudles mängu ajal kirglikult üht salapärast naist. Tanel on aastate jooksul koos olnud mitmete tuntud kaunitaridega — vaata, kellega täpsemalt Eesti esirokkar armuõnne on nautinud!

Millenniumi vahetuse paiku kuulus Tanel Padari süda Maikenile ehk Kadri Koppelile.

Maiken ja Tanel Padar Foto: Krista Väli, Õhtuleht

Suhe Maikeniga paraku kaua ei kestnud — mees jättis praeguse lauluõpetaja maha Eda-Ines Etti pärast, kellega ta tutvus 2000. aasta alguses laulusaate “2 takti ette salvetustel.

' Foto: JAREK JÕEPERA, Õhtuleht


Ka tuhandete lemmikpaar ei jäänud püsima ning 16. mail 2003 abiellus Padar endise modelli Katarina Kaldaga.

Foto: Arno Saar, Õhtuleht

Taneli ja Katarina lahkuminek avalikustati 2006. aasta juunis, kui Padarit nähti koos Evely Ventsliga. Rokkar oli toonase modelli ja telesaatejuhiga koos kuni 2007. aasta augustini.

Foto: Teet Malsroos, Õhtuleht

Pärast Ventslit jätkas Padar modellide lainel ning ligi kolm aastat oli ta suhtes Maria Portiga.

Foto: Weekend.ee

2012. aasta alguses astus Tanel avalikkuse ette Kristel Mardisooga. Tänavu sügisel lahvatas aga suur skandaal, kui selgus, et Mardisoo oli juba poolteist aastat olnud abielus Andreas Metsamaaga ja Padari senine pikim kooselu leidis kiire lõpu.

Foto: Teet Malsroos, Õhtuleht

Paistab, et kauaks Tanel norutama ei jäänud, sest eile nähti meest uue kaunitari seltskonda nautimas. Publikule teada olevate andmete kohaselt on tegemist järjekordse modelliga, kellel nimeks Lauren Villmann.

Foto: Andres Putting
Rannap Roostevaba maailm