FOTOD: Nagu väike festival! Uue generatsiooni "kosmosemutt" Ingrid Peek tähistas oma saate 6.sünnipäeva ja esitles inspireerivat õnne-raamatut!

 (3)
"Hallo, kosmos" 6. sünnipäev ja Ingrid Peegi raamatu "Hallo, Kosmos!" esitlus
"Hallo, kosmos" 6. sünnipäev ja Ingrid Peegi raamatu "Hallo, Kosmos!" esitlusFoto: Madis Veltman

Legendaarse saate "Hallo, Kosmos" saatejuht, Delfi esoteerikaportaali Alkeemia peatoimetaja, uue generatsiooni "kosmosemutt" ja värskelt raamatu üllitanud Ingrid Peek esitles esmaspäeva õhtul Apollo kinos värsket inspiratsioonikogumikku “Hallo, Kosmos! Palju õnne”, mille kaante vahele on kogutud erinevate kuulsate (ja õnnelike!) Eesti inimeste õnnevalemid.

Tegu oli aga sellise staaride paraadi ja meeleoluka üritusega, et mitmele külalisele jättis vastuvõtt nii sooja mulje, et näiteks Tallinn Music Weeki ema ja kultuurientusiast Helen Sildna ristis selle sotsiaalmeediasse postitatud muljetuses koguni väikeseks festivaliks: "Ei ole ammu nii südantsoojendaval sündmusel käinud! Meie kallis Ingrid Peek kirjutas raamatu ja "Hallo, Kosmos" on olnud juba 6 aastat üks Raadio 2 kuulatavamaid saateid," tõdes ta, lisades juurde, et ilma naljata oli tegu kõige uhkema raamatuesitlusega, mida siinmail nähtud.

Ingridi raamat "Hallo, Kosmos! Palju õnne!" valiti muide Apollo raamatupoes juunis Kuu Raamatuks, lisainfot leiad SIIT.