FOTOD | Need on kõige eriskummalisema välimusega modellid maailmas


FOTOD | Need on kõige eriskummalisema välimusega modellid maailmas
Scanpix/AFP

Modellid ei pea olema alati ühe puuga löödud, pikad ja peenikesed. Need 7 ebamaise välimusega modelli ei tee lihtsalt karjääri, vaid ka muudavad maailma!

1. Madeline Stuart

21-aastane Downi sündroomiga neiu täitis oma unistuse ning vallutab nüüd moelavasid.

Foto: Scanpix/AFP

2. Melanie Gaydos

Gaydos sündis ektodermaalse düsplaasiaga, mis mõjutab hammaste, küüne ja väikeste kontide kasvamist. Ta on kiilakas ning tal ei ole jäävhambaid. Naise sõnul tõstab modellitöö tema enesekindlust.

Foto: Scanpix/AFP

3. Shaun Ross

Ross on kõige esimene meessoost albiino modellitööstuses. 16-aastasena avastati ta YouTube'ist ning tänaseks on ta professionaalne modell, näitleja ja tantsija.

Foto: Scanpix/AFP

4. Winnie Harlow

Seotud lood:

23-aastane Harlow, kellel on nahahaigus vitiliigo, on moemaailmas ülimalt populaarne. Instagramis on tal üle 40 000 jälgija.

5. Yasmina Rossi

Kas suudad uskuda, et see imekaunis naisterahvas on 61-aastane vanaema? Oma nooruslikkuse saladuseks peab ta orgaanilist toitumist.

6. Tess Holliday

Sellele edukale modellile öeldi alati, et ta on ülekaaluline ja modellitöö jaoks liiga lühike. Nüüd on ta tõusev täht, kes kaunistab moeajakirjade esikaasi.

7. Nela Zisser

Modellid näljutavad ennast? Mitte tema! Nela Zisser avaldab oma YouTube'i kanalil videoid, kus sööb metsikutes kogustes toitu väga väikese ajaga. Hiljuti postitas ta video, kus sööb kiiruga ära 20 hamburgerit.Aitäh vastamast ja head loosiõnne!
Rannap Roostevaba maailm