FOTOD: Parimaks vanaemaks valiti Helgi Sallo: kui oma lastega polnud mahti, siis nüüd on aega imetleda, milline ime on lapse sünd!


Helgi Sallo valiti Parimaks Vanaemaks
Helgi Sallo valiti Parimaks VanaemaksFoto: Maksim Toome

Eile, 31. mail, kuulutati uues pliinikohvikus Babulja toimunud lõbusal pannkoogipeol välja parim vanaema 2016, kelleks valiti näitleja Helgi Sallo. Konkurss kutsuti ellu selleks, et tänada armsaid ja tegusaid vanaemasid ning pöörata tähelepanu ühiselt veedetud ajale.
Palju õnne Helgile!

„Kindlasti on minust tuhat korda paremaid vanaemasid, aga ikkagi meeldib mulle, et olen jätnud vägeva vanaema mulje. Suur aitäh, et te mind sellise tähelepanuväärse tiitli vääriliseks pidasite!“ tänas Helgi Sallo auhinda vastu võttes. Hetkel muusikali „Viiuldaja katusel“ proovidega hõivatud Sallo sõnul on tööl käiva pensionäri elu kiire, aga lastelastele leiab ta ikka aega. „Kui oma lastega polnud mahti, siis võtke nüüd aega imetleda, milline ime on lapse sünd ja areng,“ pani ta ka teistele vanaemadele südamele.

Lõpliku valiku tegi auväärt žürii, kuhu kuulusid kohvikupidaja Angeelika Kang, raadiohääl Pille Minev, kaksikute ema ja üksikvanemate õiguste kaitsja Reet Roos, ajakirjanik Meisi Volt, ansambli Würffel liige Rosanna Lints, meelelahutusportaali Paf juht Allar Levandi ning suhtekorraldaja Reno Hekkonens. Žürii pidas oluliseks, et vanaemal jätkuks kuhjaga elutarkust ja rõõmsat meelt, aega ja südamesoojust lastele ja lastelastele ning ta paistaks meile kõigile silma oma tegemiste ja positiivse olekuga.


Eestimaa särtsakaim vanaema on Helgi SalloAitäh vastamast ja head loosiõnne!