FOTOD | Pilguheit Taimo Toomasti tütre kuninglikku pulma Lõuna-Prantsusmaa lossis!

 (45)
Elisabeth ja Tristram Leach
Elisabeth ja Tristram LeachFoto: erakogu

Vilja Savisaar-Toomast saabus Riigikogu avaistungile pea et otse oma abikaasa Taimo Toomasti tütre Elisabethi pulmast Lõuna-Prantsusmaal. Tänaseks kannab Toomasti tütar nime Elisabeth Leach. 100 külalisega kolm päeva kestnud pulm peeti maalilises Prantsuse Riviera Chateau Dieter'is.

Taimo Toomast rääkis Kroonikale, et alustas oma kõnet noorpaarile pulmas Nat King Cole'i laulu sõnadega "the greatest thing you'll ever learn is just to love and be loved in return".

Vilja Savisaar-Toomast paljastas Kroonikale Riigikogu avaistungil, et kindlasti oli see pulm üks selle suve tähtsündmus ka tema jaoks, kus temagi tütar Rosina kaasas käis, sest kasuõed saavad suurepäraselt läbi ja veedavad vahel aega ka Londonis, kus Elisabet elab ja Rosina külas käib.

Elisabeth ja tema abikaasa Tristram kohtusid mainekas Londoni majanduskoolis London School of Economicsis, kus naine õppis juurat, mees majandust. Tänaseks veab Elisabeth edukat firmat, mis tegeleb suurettevõtetele tippspetsialistide vahendamisega, Tristram aga on riskifondi juht.

Taimo Toomasti sõnul võttis ta tütre pulmas peetud kõne, kus kiitis nii väimeest kui rääkis oma tütre lapsepõlvest, kokku hispaaniakeelse looga Fernando Obradorsilt "Del Cabello mas util", mis sai valitud, kuna selle hispaaniakeelset sõnumit mõistsid kõik kohalolijad.

Seotud lood:

Oma väimeest nimetab Toomast väga intelligentseks inimeseks, kellega on mõnus maailma asju arutada ja naljagi visata, sest neil on sarnane huumorimeel.

Pärast pulmapäeva veedeti veel üks õdus päev päikese käes muljetades ja seltskonda nautides.