FOTOD: Quentin Tarantino sai tähe Hollywoodi kuulsuste alleel

 (3)
Quentin Tarantino sai tähe Hollywoodi kuulsuste alleel
Quentin Tarantino sai tähe Hollywoodi kuulsuste alleel Foto: MAVRIXONLINE.COM

Režissöör Quentin Tarantino ja filmi "The Hateful Eight" näitlejad pidutsesid Hollywoodi kuulsuste allel, sest Tarantino sai ikoonilisel kõnniteel endanimelise tähe, vahendab BBC News.

Hollywoodi kuulsuste allee on Hollywoodis Los Angeleses piki Hollywood Boulevardi ja Vine Streeti kulgev kõnnitee, mis on tähistatud rohkem kui kahe tuhande neljasaja terratsost ja messingist valmistatud viieharulise tähega, millest igaüks on nimeliselt pühendatud meelelahutustööstuses filmi, teatri, raadio, televisiooni või muusika alal silmapaistnud inimesele.

Palju kära on olnud selle ümber, kellel on oma täht kuulsuste alleel ja kes on ilma. Al Pacinol, Francis Ford Coppolal, Robert Redfordil ja Jane Fondal näiteks ei ole oma tähte, samal ajal kui Osmonditel, David Spade'il, Pee-Wee Hermanil, Pat Sajakil ja Leeza Gibbonsil on. Mõned kuulsused ei ole olnudki huvitatud. Näiteks Julia Roberts on öelnud, et tema ei taha.

Tarantino on tähe auga ära teeninud, olles toonud vaatajateni sellised linateosed nagu "Pulp Fiction", "Reservoir Dogs", "Kill Bill: vol 1 ja vol 2" ja "Django Unchained".

Vaata pilte punasel vaibal toimunud tseremoonialt!