FOTOD: Rahvamass ei sega lõunaund! Rootsi uue printsi esimene avalik etteaste möödus kui õnnis unenägu


Prints Alexandri esimene avalik etteaste
Prints Alexandri esimene avalik etteasteFoto: PPE

Rootsis tähistati esmaspäeval rahvuspüha ning sel puhul astusid rahva ette kuningliku perekonna liikmed. Nende hulgas prints Carl Philip, tema abikaasa printsess Sofia ning paari poeg prints Alexander, kes nägi ilmavalgust seitse nädalat tagasi.

Rahvarõivais printsess Sofia hoidis pisikest magavat Alexandrit süles ning prints Carl Philip oli oma naise ja lapse kõrval, vahendab The Local.

"See paik on meie jaoks eriline, kuna siin kuulutati meie kihlus välja ja saime abielludes sooje tervitusi," sõnas printsess Sofia kuningalossi aias rahva ees. 19. aprillil sündinud prints Alexander Erik Hubertus Bertil kannab ka Södermanlandi hertsogi tiitlit. Prints Carl Philip on kuningas Carl XVI Gustafi ja kuninganna Silvia teine laps ja ainus poeg.

Prints abiellus 31-aastase endise tõsielustaari ja pesumodelli Sofia Hellqvistiga möödunud aasta juunis. Kunigapere noorimal liikmel on mitmeid mängukaaslasi, sest kroonprintsess Victorial on kaks last ning Londonis elaval printsess Madeleine'il on samuti kaks last.