FOTOD: Rasedusest siiani vaikiva Mila Kunise paisunud punnkõhuke kinnitab beebiootust enda eest

 (2)
Mila Kunis
Mila Kunis Foto: Jason Merritt, AFP

Hiljuti kihlunud näitlejad Mila Kunis ja Ashton Kutcher, kelle teed viis enam kui kümne aasta eest kokku telesari "Kuumad 70ndad", võivad oma eraasjades küll suu lukus hoida, kuid hiljutised fotod paisunud kõhuga Kunisest ei jäta enam kahtluse varjugi, et tulevane pruut sedapsi on.

Kuigi ka mõned varasemad pildid Kunisest, sealhulgas pildid temast MTV Movie Awardsi auhinnatseremoonialt, andsid rasedusest selgelt aimu, on viimased pildid paari külaskäigust Kutcheri vanemate juurde Iowasse juba ümarad mis ümarad.

Mitmete allikate kinnitusel on paaril oodata tütre sündi ning pildilt nähtava kohaselt peaks järeltulijat oodata olema millalgi suve lõpus. Paari sõbrad kinnitavad kui ühest suust, et tulevased vanemad on õnnelikud ning õhinas nii raseduse kui ka kihluse pärast, olgugi et nad ise on otsustanud võimalikult kaua lapseootusest mitte rääkida.

Kuigi see on nii Ashtoni kui Mila esimene laps, on mehel isaksolemiseks olemas piisav praktika. Nimelt sai Ashton kätt proovida kasuisa rolli eksnaise Demi Moore'i kolme tütrega.

Vaata pilte Mila Kunise pisikesest rasedakõhust Radar Online'ist.