FOTOD | Silm puhkab! Hiljuti purunenud südant tunnistanud Marta Laan on löönud eriti särama

 (8)
Ühemeheshow esilinastus
Ühemeheshow esilinastusFoto: Jaanus Lensment

Tänasel uue Eesti mängufilmi "Ühemeheshow" esilinastusel hakkas silma filmis ühte kandvamaid rolle mängiv näitlejatar Marta Laan, kes oli kindlasti üks õhtu säravamaid kinokülastajaid.

Laan, kes alles suvel läks lahku oma kallimast Valter Soosalust, väisas tänast üritust kuldses pükskostüümis ning aksessuaarina oli tal kaasa suur ja särav naeratus. Näitlejatar poseeris ühel fotol ka reklaamiärimehe Tõnis Vassariga ning teisel koos filmiga seotud inimestega.

Hiljuti andis Laan intervjuu ka ajakirjale Anne&Stiil, mille kaaneloos ta rääkis muuhulgas ka suvisest lahkuminekust. "Nüüd saan öelda, et minu kooselu Valter Soosaluga on lõppenud. Mis põhjustel – see las jääb meie endi südametesse," ütles näitlejatar.

"Austan ja hindan teda väga kui head muusikut ja dirigenti. Tunnistan ausalt, et on olnud väga keeruline eluperiood, aga samas ka üks kõige õpetlikumaid… Paraku on nii läinud ja alati tuleb edasi minna. Kõik juhtub põhjusega. Kas juhtunu on minu ideaal – kindlasti mitte. Kõik suured elumuutused nõuavad kohanemis- ja harjumisaega,” arutleb ta.

EFTA järelpidu Coca-Cola Plazas Foto: Taavi Sepp
Seotud lood:

Anne&Stiili loo juurde tehtud pildid näitavad samuti, et Laan on viimasel ajal eriliselt särama löönud.

Vaata neid siit!