FOTOD: Simple Sessionile saabus "The Hillsi" staari Audrina Partridge'i X-Mängude võitjast kaasa Corey Bohan

 (1)
Vaata romantilist galeriid!

Täna Saku Suurhallis toimuvatest Simple Sessioni finaalidest teeb otseülekande Red Bull TV, mille saatejuhid on sama tegijad kui teisedki üle maailma kokku lennnanud tippvõistlejad. Üheks saatejuhiks on dirt-rattasõidu supertegija Corey Bohan, kel on ette näidata koguni neli X-mängude medalit - 3 kulda ja 1 hõbe. Ka on mees USAs tuntud celebrity, kuna on abielus ning kauaaegne paar hittsarjast "The Hills" tuntud Audrina Partridge'iga.

Jõukate Los Angelese noorte naiste elule keskendunud tõsieluseriaalist on tuntud ka Lauren Conrad, Heidi Montag ja Whitney Port.

Audrina ja Corey on olnud paar juba aastast 2008, ent asja tegid nad ametlikuks läinud novembrikuus, pärast seda, kui mõned kuud varem oli ilmale tulnud nende esimene laps, tüdrukutirts Kirra Max.

Corey saabus Tallinna küll ilma Audrinata, ent naudib siinset võistlusmelu täiel rinnal ning saadab kallimale ja lapsele siit lumepilte.

Vaata pulmapilte The Daily Mailist.

Seotud lood:

Ära maga maha võimalust Bohanit ja kõiki teise fantastilisi ekstreemsportlasi oma silmaga näha – piletid on saadaval kohapeal ning Piletilevis.

Kusjuures, seitsme Simple Sessioni võistleja peale, kelle oskusi näeb juba sel nädalavahetusel, on kokku suisa 36 X-medalit, neist 18 kulda. Lisaks Bohanile on ka Simple Sessioni finaalidest üle maailma näidatava Red Bull TV teleülekande teisel saatejuhil Chris Doyle’ile aastate jooksul kaela riputatud viis X-medalit – 2 hõbedat ja 3 pronksi.

Vaata videot Red Bulli sarjast "Hanging Foul With Corey Bohan":