FOTOD | Suudlusskandaali sattunud Liis Lemsalu pühkis kodumaa tolmu jalgelt: lauljatar lendas ära koos üllatava kaaslasega!

 (135)
FOTOD | Suudlusskandaali sattunud Liis Lemsalu pühkis kodumaa tolmu jalgelt: lauljatar lendas ära koos üllatava kaaslasega!
Fotod: Ekspress Meedia

Reedel ilmunud Kroonika kaaneloos rullub lahti Eesti seksikaima naise Liis Lemsalu ja põhjanaabrite popstaari Isac Ellioti kuum peoõhtu Tallinnas, kus lauljad ei üritanud isegi varjata, et neil on üksteise vastu suur tõmme. Pühapäeval otsustas Lemsalu suunduda reisile, kus tema kaaslaseks on ema Karin.

Kuvatõmmis

"Ma ei mäleta, et oleksin ema eest oma muresid varjanud. Ta on minu jaoks alati olemas ja ma hindan seda väga kõrgelt. Üldjuhul olen seda meelt, et täiskasvanud inimeste soovitused tuleb kõrva taha panna – nad on palju kogenud ja neilt on palju õppida," ütles Liis mõne aasta eest oma ema kohta Kroonikale.

Kuvatõmmis
Seotud lood:

Siiani on jäänud õhku küsimus selle kohta, et mis on saanud Liisi elukaaslasest Karl-Erik Kodust, kellega lauljatar kolis eelmise suve hakul kokku.

Kroonika küsis enne reedese artikli avaldamist ka Lemsalult endalt, kas ta on endiselt partneriga koos, kuid vastust ei tulnud. Teadaolevalt on Liis ja Karl-Erik jätkuvalt paar ning alles jaanuari alguses käidi koos ka reisil, kuid siiani pole teada, mis mees arvab elukaaslase ja Isacu vahel juhtunust.

Loe Liisi ja Isacu kuumast peost SIIT.

Rannap Roostevaba maailm