FOTOD: Ta tegi seda jälle! Jon Hammi pirakas meheau ilmus taas rahva ette

 (2)
Jon Hamm
Jon HammFoto: LUCY NICHOLSON, REUTERS

2012. aastal tabasid paparatsod menusarja "Mad Men" näitleja Jon Hamm pildile õhukeste pükstega, tänu millele tema meheau kontuurid liigagi selgelt esile tulid, ning lahti läks suur peenisehüsteeria, mis pole tänase päevani vaibunud.

Jon Hamm on korduvalt erinevate väljaannete veergudel tõdenud, et fännid on tõepoolest hirmsasti huvitatud tema peenisest, aga mees ise ei mõistvat, miks küll. Hamm puudutas kuulujutte põgusalt aastal 2013, mil nentis, et kõmu tema peenise ümber on veidi ebaviisakas. “Seda kutsutakse põhjusega privaatseks kehapiirkonnaks. Mul olid ju ometi püksid jalas, jätke mind rahule,” pahandas Hamm ning ütles, et teda ärritab väga mõte, et inimesed temast sotsiaalmeedias pilte levitavad.

Viimaste aasta jooksul on Jon Hammi meheaule pühendatud netis küllalt ruumi ning meeldib see talle või mitte, aga hullunud fännid said äsja värske pildimaterjali võrra rikkamaks. Nimelt on paparatsod tabanud 46-aastase staari mööda Los Angelest ringi jalutamast ja näib, et Hamm unustas taaskord aluspesu koju, sest pildile on püütud ka tema kurikuulus suguti.

Vaata väljande Daily Mail veebis ilmunud pilte SIIT!