FOTOD! Tema on moemaailma suurim pluss-suuruses tippagentuuri modell!

 (58)
FOTOD! Tema on moemaailma suurim pluss-suuruses tippagentuuri modell!
Tess HollidayEkraanitõmmis, www.tessmunster.com

Modell Tess Holliday sai endale vägeva lepingu MiLK Model Managmentiga. Tess on seega nüüdsest ametlikult esimene ja suurim pluss-suuruses modell, kes on lepingulisena juhtiva modelliagentuuri modell. Tess on 165cm pikk ning kannab rõivasuurust 48.

29-aastane Tess ei ole kaugeltki sellise välimusega, mida on harjutud modellidel nägema, kuid agentuuri sõnul võitis nende südamed tema karisma ja kaunid kurvid.

MiLK agentuur avastas Tessi Instagrami kaudu, kuhu ta on juba pikemat aega postitanud moefotosid ja positiivse sõnumiga pilte. Tuhanded inimesed jälgivad teda ning tal on ligi 400 000 austajat.

Tess Holliday otsustas pluss-suuruses modellikarjääri kasuks pärast pikka mõnitamist ja kiusamist keskkooli ajal. Ta tuli koolist ära ning õppis meigikunstnikuks ja juuksuriks. 2010. aastal kolis ta Los Angelesse ning pühendus täielikult modellikarjäärile.

"Ma hoian enda lähedal vaid positiivseid inimesi ja teen täpselt seda, mida armastan. See hoiab mind õnnelikuna," sõnas Tess oma veebilehel.


Loe veel

For all the people hating, this is for you 💋 Serving you big butt, big hair & big heels 🙍#YSL #effyourbeautystandards

Фото опубликовано ✨Tess Munster💯✨ (@tessholliday)


I can finally share my big news!!! I'm now represented by @milkmodelmanagement in London 🇬🇧 I'm the first plus size model EVER (I die) my size & height to be signed to a major agency in the 🌍! 😭 "Super excited to announce we're now representing Tess Holliday, plus-size model/blogger... Watch this space @tessholliday 👸👸👸👸👸 #TessMunster #TessHolliday #plussize #MeetMiLK #MiLKsGotTalent #MiLKcurve"

A photo posted by ✨Tess Munster💯✨ (@tessholliday) on


A photo posted by ✨Tess Munster💯✨ (@tessholliday) on🐘&🐰 💘 #tessholliday #nickholliday #aussiechristmas

Een foto die is geplaatst door ✨Tess Munster💯✨ (@tessholliday) op


Spending my entire vacation in a bikini✔️ Not giving a fuck ✔️ #effyourbeautystandards

Et billede slået op af ✨Tess Munster💯✨ (@tessholliday) den