FOTOD | Tüli kaamerate ees! Taasühinenud Kim Kardashian ja Kanye West klaarisid arveid avalikult, tõsielustaar oli pisarates


FOTOD | Tüli kaamerate ees! Taasühinenud Kim Kardashian ja Kanye West klaarisid arveid avalikult, tõsielustaar oli pisarates
Scanpix

Viimastel nädalatel oma abikaasat Kim Kardashianit ja tema perekonda solvanud Kanye West sai lõpuks oma kaasaga näost näkku nende tüli arutada. Staarpaar aga ei teadnud, et nende vihast vestlust pildistab ka paparatso.

Kardashian lendas esmaspäeval Wyomingusse, kus asub tema ja Westi ühine rantšo, milles räppar on end viimased kaks nädalat peitnud. Kuigi varem süüdistas West avalikult oma abikaasat selles, et ta üritab muusikut psühhiaatriahaiglasse viia, siis mõned päevad tagasi vabandas West Twitteri vahendusel Kardashiani ees ning üritas enda mitmeid ootamatuid sõnavõtte vaiba alla pühkida.

Viimaste nädalate jooksul on West avalikult väitnud, et tema ja Kardashian soovisid esimese raseduse ajal aborti teha ning kõmu tekitas ka muusiku säuts, kus ta süüdistas oma abikaasat petmises koos teise räppari Meek Milliga.

Mitmed kõmuportaalid on kirjutanud, et Westi ja Kardashiani abielu ei anna enam päästa ning nad olid lahutuse äärel juba mitu kuud tagasi. Paaril on neli ühist last.

Vaata fotosid nende tülist SIIT.

Rannap Roostevaba maailm