FOTOD | Üks etapp elus on läbi - Siret Kotka-Repinski müüb armastusega loodud Jõhvi kodu

 (174)
FOTOD | Üks etapp elus on läbi - Siret Kotka-Repinski müüb armastusega loodud Jõhvi kodu
Kollaaž. Fotod: Tiit Blaat/Kristjan Lepp

Siret Kotka-Repinski on 52 000 euroga müüki pannud oma armsa Jõhvi korteri, kus nad abikaasa Martin Repinski ning poeg Morganiga elasid.

2017. aasta augustis soetatud korter on Siret Kotka-Repinski nimel, 3-toaline ning 63-ruutmeetrine. Siretile kuulub ka korter Tallinnas.

Kotka-Repinski kinnitab Kroonikale, et pani tõesti armastusega loodud kodu müüki, ent pikemalt teemal peatuda ei soovi. Kuulutuses seisab, et selles korteris valitseb tõeliselt heatahtlik ja lõõgastav õhkkond ning remondi käigus on hoolikalt ja armastusega väljavalitud sisustuse deitailide abil loodud maksimaalne mugavus ja kodutunne.

Kuulutuses seisab ka, et mõned interjööri detailid ja mööbel on valmistatud eritellimuse alusel ja toodud kohale välismaalt.

Müügikuulutusega saad lähemalt tutvuda siin!

Repinskid tutvustasid oma kodu lähemalt eelmisel suvel Kroonika Kodu-eri veergudel, kui selles pesas valitses veel õnn ja harmoonia ka abikaasade vahel.

Meenuta toona veel harmooniast pakatavat lugu siit!

Veebruaris kirjutas Kroonika, et Martin Repinskil on kuuldavasti uus suhe endise bikiinimissi Jekaterina Vassiljevaga. Maikuus sai juba kinnitust, et mees elabki koos oma uue armastatu, värskelt lahutatud Jekaterinaga naise majas. Juulikuus selgus, et Martin Repinski nõuab abikaasalt lausa kohtu kaudu lahutust, ent tänaseks on see hagi kohtuplaanidest kadunud ning võib arvata, et osapooled jõudnud kohtu väliselt kokkuleppele.

Rannap Roostevaba maailm