FOTOD: Vaata, kes kuulsad ja stiilsed käisid Kristina Viirpalu moedemmil!

 (9)
Kristina Viirpalu Moeetendus
Kristina Viirpalu MoeetendusFoto: Rauno Salumets

Moekunstnik Kristina Viirpalu demonstreeris uhke moe-show'ga 3. oktoobril oma uut rõivakollektsiooni Muvalentia, mida käisid uudistamas mitmed tuntud moearmastajad, kelle seas oli Heti Tulve, Krista Lensin, Ardo Kaljuvee oma kihlatu Nele Dvorjaninoviga ja paljud teised.

3. oktoobril esitles KV Couture koostöös Fine5 tantuteatriga Linnateatri Taevalaval oma sügiskollektsiooni, mis tõi lavalaudadele Naised suure algustähega. Naised, kes on kaunid, lummavad, julged ja tugevad. Just sellistest naistest on moekunstnik Kristina Viirpalu ammutanud inspiratsiooni ja jõudu esitlusele tulnud kollektsiooni loomiseks.

“Ma olen üdini lummatud Eesti käsitöö- ja kultuuripärandist ning sellest, milliseid võluvaid kooslusi loob see sümbioosis kaasaegse kõrgmoega. Samas helistikus jätkates kõlab minu uues kollektsioonis ood Kihnu naistele ja nende poolt aegade jooksul loodule, “ avab Viirpalu oma uue kollektsiooni ideestikku. Ta lisab, et soovib etendusega teha sügava kummarduse kõigile saarenaistele. “Ajal, mil mehed on merel, püsib kogu saare elu neil naistel ja veel millises eheduses ja erilisuses – on selge, et seda suudavad vaid targad, julged ja tugevad naised!”.

Uues kollektsioonis toob Viirpalu moekäekiri Kihnu traditsioonilise mustrimaailma autoritööna valminud mantlitele, kleitidele ja sukkadele. Kogu oma ilus ja tugevuses.