FOTOD: Väga karune! Piilu Vladimir Putini 2017. aasta kalendrisse, mida kaunistavad eriilmelised kaadrid karismaatilisest riigipeast

 (37)
Vladimir Putini kalender
Vladimir Putini kalenderFoto: Twitter / Steve Rosenberg, Kuvatõmmis

Venemaa riigipea Vladimir Putin on oma pika valitsemisaja jooksul silma paistnud ka edeva iseloomuga. Nüüd saame heita esimese pilgu tuliuuele 2017. aasta kalendrile, mida ehivad vaid Putini fotod.

Kalender näitab Putinit väga mitmest erinevast küljest. Küll näeme teda sõjalennukis või lihtsalt farmis ringi turnimas. Ent on pilte ka Vladimirist hoopis pehmemana. Ühel fotol kaisutab ta kiisuga, teisel hoiab süles last.

Ülejäänud piltidel seisab ta näiteks sukeldumisvarutust kandes mererannal, ratsutab hobusega, istub puu otsas ja kohtub Teise maailmasõja veteranidega.

Ent üks foto on eriti silmapaistev ning passiks lausa mõnesse moeajakirja. Sellel poseerides kannab ta tumedaid päikeseprille ja viimase moe järgi kokku pandud rõivakomplekti.

BBC korrespondent Moskvas, Steve Rosenberg, oli üks esimesi, kes kalendri endale näppu sai ja ta tegi sellest ka video, mille hiljem Twitterisse postitas. "Putin küünlaga, Putin lapsega, Putin üksinda, Putin sõjaveteranidega ja nii edasi," sõnas korrespondent oma videos.

Rosenberg lisas, et 2017. aasta kalender lõpeb edasivaatega 2018. aastasse: "Venemaa on rahuarmastav ja naturaalmajanduslik riik. Me ei vaja teiste inimeste territooriume. Me ei vaja teiste inimeste loodusressursse. Aga kui meid ohustatakse, oleme me valmis kasutama relvasid, et enda turvalisus säilitada.

Vaata fotosid ja videot!

Seotud lood: