FOTOD | Vallaline Silvia Ilves unustas ööklubisse minnes rinnahoidja koju: napp riietus paljastas kadestamisväärse vormi!

 (106)
Silvia Ilves
Silvia IlvesFoto: Martin Ahven, Õhtuleht

Muusik Silvia Ilves on pärast pöörast kokku-lahku suhet kitarrist Paul Neitsoviga taas vallaline ning nelja lapse ema otsustas laupäeva õhtul lasta end lõdvaks klubis Teater.

Sõbrannadega poseerinud skandaalne tšellist ei jätnud napi pluusiga kujutlusvõimele eriti palju ruumi. Fotole jäid ka Silvia kuulsad kõhulihased, mida ta on varem oma Instagrami kontol agaralt eksponeerinud.

Foto: Rene Lutterus

Novembri alguses teatasid Neitsov ja Ilves, et nende vahel on tärganud kuum armuleek, mis kustus vaid kolme nädalaga. Oma kõmulise ja kiire suhte jooksul jõudsid nad isegi poseerida alasti, kuid 22. novembri hommikul teatas naine Kroonikale, et ta on otsustanud suhtele lõpu teha.

"Paul Tartus vist ärkab varsti ja... ma ei kujuta ette, mis saab... Ta arvab, et mul on vist järjekordne hulluse hoog peal. Olen valmis ka selleks, et Paul pole minuga nõus enam esinema," pihtis tol hommikul Silvia.

Foto: Rene Lutterus

Möödunud nädalavahetusel jõudsid noored juba korra veel kokku minna, kuid siiski ei tulnud nende leppmisest midagi välja ja hetkel on nad lahus.

Rannap Roostevaba maailm