FOTOD | Viimaseid nädalaid lapseootel selgeltnägija Marilyn Kerro esitles tohutu menu saatel värsket raamatut

 (1)

Eesti kuulsaimal selgeltnägijal Marilyn Kerrol on valmis saanud uus raamat “Taassünd”, mis räägib headusest, armastusest ja usust iseenda mõtete ja tegude jõusse ning mis õpetab inimesi ennast ise aitama. "See informatsioon tuli mul läbi laste!" kinnitas viimaseid nädalaid lapseootel Marilyn Solarise Apollos peetud rahvarohkel raamatuesitlusel.

„Meie elust käib läbi väga erinevaid inimesi. Paljusid mäletame ka aastaid hiljem, veel rohkemaid ei suuda või ei pea me vajalikuks meenutada. Aga oma roll on kõigil, kes mööduvad, peatuvad või kõnnivad me kõrval,“ ütleb Marilyn Kerro oma uue raamatu lehekülgedel. „Paljudel kipub olema arvamus, et võtan välja võlukepikese ja kõik probleemid on kadunud kui vits vette. Tegelikkuses olen ainult navigaator, kes näitab teed. Eluteid on mitmeid ja oleneb vaid meist endist, millise valime. Vastavalt sellele muutub ka reaalsus, milles elame.“

Marilyn Kerro sai tuntuks osaledes Vene telekanali TNT populaarses saates „Selgeltnägijate tuleproov“. Oma uues raamatus kirjeldab ta muu hulgas ka ühte saate ülesannet ja selle lahendamist. Raamatuesitlusel olid huvilised kohal juba paar tundi enne ürituse algust ning tund aega enne Kerro saabumist polnud enam ainsatki istekohta.