Freddie Mercury ema tunnistas, et poja tõeline hittlaul teeb eriti karmilt haiget: muidugi on valus seda kuulata


Freddie Mercury ema tunnistas, et poja tõeline hittlaul teeb eriti karmilt haiget: muidugi on valus seda kuulata
Foto: Scanpix

Legendaarse popstaari Freddie Mercury ema Jer Bulsara tunnistas, et poja üks lauludest teeb eriti karmilt haiget, sest sõnad räägivad nii täpselt tõelisusest.

Kes meist ei teaks Mercury legendaarset singlit "Bohemian Rhapsody", mille sõnad justkui iseenesest pähe tahavad jääda, vahendab Mirror.

Bulsaraga veidi enne tema surma tehtud intervjuus tunnistas toona 94-aastane naine, et ei suuda 1991. aastal surnud poja kaotusega leppida. Eriti keeruliseks teevad olukorra "Bohemian Rhapsody" torkivad sõnad.

"Ma läksin poodi ja olin väga elevil. Need oli kõikjal, Bohemian Rhapsody ja Queen... Ma ostsin ühe albumi ja olin endaga nii rahul, et saan endale soetada midagi, mis on poja kõige suurem saavutus. Samas nüüd on muidugi valus, kui ma seda laulu kuulan. Lihtsalt on valus."

Poja kaotus oli Bulsarale ilmselt äärmiselt raske. "See oli väga kurb päev, kui ta 1991. aastal novembris suri, kuid meie religiooni kohaselt lahkub inimene täpselt õigel ajal. Ta pidi minema. Jumal armastas teda rohkem ja tahtis teda endaga. Seda proovin ma meeles pidada."