Genka hirmust Amazonases: minu põhihirm oli see, et äkki on kodustega midagi juhtunud

 (4)
Genka hirmust Amazonases: minu põhihirm oli see, et äkki on kodustega midagi juhtunud
Dual Fight SeriesFoto: Jaanus Lensment

Täna on esimene "Meelte segaduses Amazonases" osa, kus džungli eluga proovivad hakkama saada poeet, räppar, antropoloog ja sünnist saadik pime ajakirjanik. Vaid mõned päevad tagasi kolmandat korda isaks saanud räppar Genka on tõdenud, et džunglis olles ei olnud ta suurim hirm sugugi mitte putukad ja haigused.

Räppar tunnistab, et kõige rohkem kartis ta hoopis koduste pärast, kellega pikalt ühendust ei saanud. "Äkki on midagi juhtunud tüüpi küsimused on kerged pähe tulema, kui sul pole päriselt võimalust kuidagi kodustega ühenduda."

Genka tõdes Kroonikale pärast reisi antud intervjuus, et täpselt nagu targad räägivad, siis reisi 12. päev ongi koduigatsuse tipp. "Nii oli, ma olin 12. päeval peaaegu valmis sõitma paadiga vihmas kolm tundi kohta, kus võib-olla on levi."

Kuigi asulas on levi võimalus olemas, ei saa alati kindel olla, et igatsetud inimesed kätte saab. "Seal asub suurem asum ja nendele on ehitatud mobiilitorn. Aga siis ei saa ka kindel olla, et su SMS läbi läheb, rääkimata kõnedest."

Genka muljetest loe pikemalt SIIT.