Gerli Padar loob oma tütrele kadestamisväärseid kleite, mida osad lausa kopeerivad: Bulgaaris oli ühel paaril seljas üks ühele minu disainitud võistlusriietus

 (10)
TV3 sügishooaja avapidu 2017
TV3 sügishooaja avapidu 2017Foto: Taavi Sepp

Kuigi võiks eeldada, et tütar käib oma ema või onu Tanel Padari jälgedes lauljana, siis Gerli Padari tütar Amanda Rebeca tantsib hoopis Martin Parmase eeskujul tipptasemel võistlustantsu. Kui algul elas Gerli Amanda tantsudele lihtsalt kaasa, siis peagi tekkisid ülesanded, millest tal polnud õrna aimugi.

"Ütleme nii, et lauanumbritest valgustuse ja turunduseni. Martin on ju pühendunud tantsule ja võistlusele, aga mina püüan aidata muude asjadega. See on uus ja väljakutseid pakkuv roll," räägib Gerli värskele LP-le antud intervjuus. Peale tantsuvõistluste korraldamise tegeleb Gerli ka oma tütre Amanda meigi, soengute ja kleididisainiga. "Alguses kõlas Martini suust range "ei", aga ajapikku on see asendunud sõnapaariga "jah, aga...”.”

Gerli ja Martini sõnul olid nad Amanda kleitidega kohe algusest peale konservatiivsest raamist väljas ja seda on saatnud edu. "Maailmatasemel paarid tulevad ja küsivad, kas ma päriselt tegin ise sellised kleidid, et tehku ma neile ka. Martin käis hiljuti Bulgaarias üht võistlust hindamas ja saatis sealt pildi, kus ühel paaril oli seljas üks ühele minu disainitud võistlusriietus. Mulle on see muidugi suur kompliment,” rõõmustab lauljatar, et on saanud end peale muusika ka teistmoodi väljendada.

Loe lähemalt LP-st!