"Glee" tähe lahkamine paljastas mitu saladust: uppunud naise organismist leiti alkoholi ja narkootikumide jälgi


"Glee" tähe lahkamine paljastas mitu saladust: uppunud naise organismist leiti alkoholi ja narkootikumide jälgi
Scanpix

Juulikuus Californias asuvasse Piru järve uppunud näitleja Naya Rivera lahkamisaruanne ja temaga paadisõidule läinud 4-aastase poja ütlused tehti avalikuks.

Aruanne kinnitab varasemalt ringlenud väidet, et uppumisohus oli ka näitleja poeg Josey, kuid Rivera kasutas ära oma viimase energia selleks, et aidata oma laps tagasi paati. Josey sõnul sirutas ta ema enne uppumist käe välja ning karjus "appi". See jäi ka Rivera viimaseks sõnaks.

Politseile antud ütlustes väidab Rivera ema Yolanda, et tütar oskas hästi ujuda. "Yolanda ütles, et Josey sõnul olid nad lugenud kolmeni ja siis koos paadilt vette hüpanud," seisab raportis. Mõne hetke pärast oli Rivera öelnud pojale, et ta kohe paati tagasi läheks ja oli teda aidanud.

Enne surma oli 33-aastane näitleja kurtnud, et tal on probleeme peapööritusega ja tal oli diagnoositud ka siinusinfektsioon. Seetõttu oli tema süsteemis ka väike kogus retseptiravimina määratud amfetamiini.

Lisaks sellele oli tema organismis ka väikeses koguses ärevusvastast ravimit ja söögiisu pärssivat fentermiini. Samuti oli ta möödunud õhtul tarvitanud alkoholi, mille jääknähud olid endiselt lahkunu veres.

Rivera suitsetas nädalas paki sigarette ning kasutas elektroonilist piipu, et tarvitada kanepit.