Grete Kleini pahandab kehakaalu kritiseerimine: kujutate ette, kui paljud minu noored fännid end minuga kõrvutavad ja mõtlevad, äkki ma olen ka paks?!

 (4)
Grete Klein
Grete KleinFoto: Martin Dremljuga

Ikoonilise blondi võrdkujuks saanud vabakutselise laulja ja näitleja Grete Kleini ilu võib küll uksed avada, aga Grete põhitrump on tema suurepärane isiksus, tsiteerib ajakiri Anne & Stiil Grete kolleegi Kristel Aaslaidi sõnu. Ligi 50 000 jälgijaga on kaunitar kuulsaim Eesti Instagrami-staar.

“Ma julgen olla mina ise. Ma ei karda olla loll,” tunnistab ta avameelselt ja lisab, et noor ja ambitsioonikas naine, kellele meeldib oma välimuse eest hoolt kanda, on meediale kerge saak. “Keda palju vihatakse, sel on ka palju poolehoidjaid,” on ta veendunud, kuid tunnistab samas, et Elu24 veergudel ilmunud kriitiline lugu tema suurenenud kehakaalust ajab siiski väga närvi.

“Kujutate ette, kui paljud minu noored fännid end minuga kõrvutavad ja antud artiklit lugedes peeglisse vaatavad ja mõtlevad, aga äkki ma olen ka paks, äkki peaksin hakkama oma toidukordi piirama — kui ma pole teatud kaalus, siis ma olen väärtusetu,” pahandab ta.

Grete meenutab ühtlasi, et koolis narriti tedagi kehakaalu pärast. “Kasvasin oma pikkuse ja kaalu ruttu täis. Ja ma olen alati olnud natuke eraklik, kuid nooremana ei osanud ju sellega diilida. Kui teised viskasid palli 70 m peale, lennutasin mina selle 15 m peale,” kirjeldab ta.