Grete Kleinil käisid väikesed fännid lausa ukse taga: kui ma lapsena oleks teadnud, kus mu iidol elab, oleks ma ka koputama läinud

 (30)
Grete Klein
Grete KleinFoto: Kuvatõmmis

"Lapsed arvavadki, et ma olen Laura," rääkis Grete Klein Õhtulehele antud intervjuus ning tõdes, et pisikesed fännid tunnevad ta ära igal sammul, ent see teda ei heiduta ja tunnistas, et ta armastab lapsi väga ning kohtleb fännikesi alati viisakalt.

"Mõni aeg tagasi helises mu telefon ja üks lapsehääl küsis: "Kellega ma räägin?"," jagas Grete seika oma eraelust ning lisas, et laps tahtis temaga sõbraks saada, mispeale Grete palus tal pigem endale Facebooki kirjutada kui telefonile helistada.

"Koit Toome oli omal ajal Pääskülas mu sõbranna naaber ja me käisime ka aeg-ajalt ta maja ees luuramas, et kas näeme Koitu," meenutas Grete.

"Vahel, kui mul on väga kiire, aga ma näen, et mind on märgatud, siis ma mõtlen, kas ma peaksin nüüd äkki ise küsima, kas nad soovivad minuga pilti teha või autogrammi küsida, või peaksin ootama, kuni nad tulevad," jagas Klein dilemmat.

Täispikka intervjuud loe Õhtulehest!