Halvad vanemad või õilis kasvatusmeetod? Ashton Kutcher ja Mila Kunis jätavad lapsed jõulukinkidest ilma


Mila Kunis ja Ashton Kutcher
Mila Kunis ja Ashton KutcherFoto: Mark J. Terrill, AP

Mila Kunise ja Ashton Kutcheri võsukesed Wyatt ja Dmitri veedavad tänavused jõulupühad õite õnnetutena. Nende vanemad jätavad lapsukesed kõikidest jõulukinkidest ilma.

Mila ja Ashton on otsustanud oma pisipere sedapuhku kinkidest ilma jätta, ent asi pole sugugi rahas. Kahepeale kokku võib staarpaari varanduseks lugeda 255 miljonit dollarit.

Kolme aastane Wyatt ja aastane Dmitri jäävad kingitusteta põhjusel, et Mila ja Ashton ei taha oma lapsi liialt hellitada. Paar sõnas ajakirjale People: "Me ei taha neist sitapäid kasvatada."

Ilmneb, et möödunud aastal sai nende tütreke Wyatt liiga palju kingitusi ning seda just vanavanematelt ning nüüd ei rõõmusta laps enam ühegi kingi üle vaid võtab neid iseenesestmõistetavalt. Samuti arvab paar, et üheaastasele pole tegelikult kinke tarvis, sest ta niikuinii ei mäleta seda täiskasvanuna.

"Eelmisel aastal, kui Wyatt oli kahene, ei teinud meie Ashtoniga talle ühtegi kinki, aga vanavanemad külvasid lapse igasugu nodiga üle. Laps isegi ei tea, mida ta tegelikult tahab vaid eeldab, et ta saab kinke."