Hämmastavalt sarnased muusikutest kaksikõed on lollitanud nii oma vanemaid kui õpetajaid: see tüütab ära, kui inimesed ei saa aru, kes sa oled

 (6)
Hämmastavalt sarnased muusikutest kaksikõed on lollitanud nii oma vanemaid kui õpetajaid: see tüütab ära, kui inimesed ei saa aru, kes sa oled
ERR

Täna hommikul külastas saadet "Hommik Anuga" ansambel The Swingin' Sister ehk Maris Aljaste koos identsete kaksikõdede Vivi ja Viveli Maariga, keda muusikasõbrad võivad mäletada ka mulluselt Eesti Laulu konkursilt, kus nad astusid üles maagilise duona, kel nimeks Girls in Pearls.

Tänase visiidi põhjuseks oli aga uuel nädalal algav Jazzkaar, mis tähistab oma 30.sünnipäeva ja kus svingivad õekesed üles astuvad. Anuga räägiti värskelt ilmunud plaadist, elust-olust, muusikast ja otseloomulikult kaksikute seikadest.

"Keegi ei tee vist alguses neil vahet, minu kogemus on küll selline," tõdes bändikaaslane Maris, kes on Vivit ja Vivelit tundnud juba 8 aastat. Seejärel tunnistas Maris aga, et suudab tegelikult õdedel vahet teha küll, kuna näod on tegelikult lähemal vaatlusel erinevad. Lisaks võib ta kinnisilmi teha vahet ka tüdrukute häältel.

Viveli kinnitas, et tavaelus üritavad nad vältida ühtemoodi riietumist: "See tüütab ära mingil hetkel, kui inimesed ei saa aru, kes sa oled." Vivi pidi aga tõdema, et oli perioode, mil nad riietusid üsna sarnaselt, eriti puberteedieas. "Vanemaid on palju lollitanud. Ja õpetajaid on ka kahjuks lollitatud väga palju," naeris Vivi kelmikalt, paljastades, et üksteise eest on käidud ka kontserte andmas.