Hanna-Liina Võsa kohtumisest elukaaslasega: ta astus lihtsalt Estonia teatri taga põõsast välja ja sellest hetkest me olemegi koos

 (8)
"Laula mu laulu": Jaak Joala erisaade
"Laula mu laulu" saate salvestusFoto: Marko Mäestjärv, Kanal 2

Lauljanna Hanna-Liina Võsa, kes septembrikuus pisipoja Otto Elieli emaks sai, pajatas ajakirjale "Pere ja Kodu", mismoodi neist elukaaslase Christer Saalistega paar sai.

"Ta astus lihtsalt Estonia teatri taga põõsast välja ja sellest hetkest me olemegi koos," naerab Hanna-Liina nende tutvumist meenutades. Tegelikult oli Christeri samm palju suure­joonelisem: Estonias muusikali "Mees La Manchast" vaatamas käinud noormees saatis etenduse lõppedes Hanna-Liinale lavale sada valget roosi ja uhke šampanjapudeli. Ja jäi teda teatrihoone taha ootama, et oma südamedaami ka isiklikult tänada.

"Olin üldse päris pikalt üksi ja käisin sel ajal oma kodulähedases restoranis-­kohvikus Klaus, kus istusin alati akna all lauas, jõin cappuccino’t ja kirjutasin luuletusi."

Seda, et Christer Klausiga seotud oli, sai Hanna-­Liina aru alles siis, kui mees pärast etendust talle tee peale ette astus ja ütles: "Kui sa tahad kogu elu head cappuccino’t juua, tule minuga!"

Pikmalt loe ajakirjast "Pere ja Kodu"!