Hannah hakkab Teeme Ära talgujuhiks!

 (22)
Hannah hakkab Teeme Ära talgujuhiks!
Ardo Kaljuvee

Lauljatar Hannah Ild plaanib mai alguseks tagasi kodumaale tulla, et läbi viia ühed põhjalikud talgud Neeruti mõisas. "Hea seltskond, mõnus ja korralikult kontimurdev talgutöö ja perenaise võrratud hõrgutised on garanteeritud!" kutsub ta inimesi endaga koos 4.mail tööd rügama.

“Neeruti mõisa talgupäeva eesmärk on saada kokku toredate ja töökate inimestega, nautida ilusat kevadpäeva ajalooliste hoonete sosinate, rõõmust rõkkavate lindude laulu ja talvisest väsimusest tärkavate pungade saatel. Päeva jooksul korrastame mõisaesise muruväljaku, mõisataguse pargi ja allee. Lõikame kuivanud oksad ja riisume kokku lehed. Puhastame kõnniteed ning mõisaallee. Korjame kokku oksarisu ja põletame lõkkes talve jooksul kogunenud prahi. Tunneme rõõmu koosolemisest ning teeme palju tööd! Kindlasti kiikame sisse mõisahoonesse ning mõlgutame mõtteid tulevikuplaanidest,” seisab talgututvustuses.

“Kaasa võtta mugavad ja soojad tööriided, oksakäärid, saag, kirves või lemmikreha. Hea tuju, puhanud ja värske vaim ning palju jõudu töötegemiseks. Pererahvas ootab oma talgulisi 10.30 kohvi ja värskete pirukatega. Päeva jooksul kosutuseks korralik suutäis talgusuppi ja perenaise küpsetatud talguleib. Õhtu lõpetame toekama suutäie ja talgumärjukesega. Kuna 4.mail on ka mõisaproua auväärse ema sünnipäev, on oodata mitmeid üllatusi,” lubab Hannah.

Talguliste maksimumarv on väike, seega kiirusta! Registreeru SIIN