“Harry Potteri” filmidest tuntud staar üritas endalt elu võtta

 (4)
“Harry Potteri” filmidest tuntud staar üritas endalt elu võtta
Scanpix

Harry Potteri” ja “Austin Powersi” filmidest tuntuks saanud kõigest 81 cm pikkune näitleja Verne Troyer ähvardas purjuspäi enda elule kriipsu peale tõmmata. Näitleja viibib hetkel Los Angelese haiglas, vahendab BBC.

Õigusorganid avaldavad, et Verne Troyeri sõber helistas hädaabinumbrile esmaspäeval, umbes poole kaheksa paiku õhtul ja kirjeldas näitlejat kui ärritunud, purjus ja suitsiidset inimest. Politsei- ja tuletõrjeüksused reageerisid väljakutsele operatiivselt ja kiiresti.

Antud hetkeks on teada, et Troyer on paigutatud 72 tunniks haiglasse ja tal kahtlustatakse alkoholimürgitust.

Verne on varemgi viinakuradi tõttu haiglat väisanud. Aastal 2002 oleks mees alkoholi tõttu peaaegu hinge heitnud ning eelmise aasta aprillis käis näitleja haiglas võõrutusravil. “Ma olen kuulnud, et mõned fännid on väga mures ja olen seetõttu valmis rääkima väga isiklikust teemast. Nagu teate, olen ma võidelnud alkoholisõltuvusega ning kuigi see pole olnud lihtne, olen ma valmis jätkama päev-päevalt,” ütles mees tookord avalikkusele.

Mehe sotsiaalmeedia kontodele on üles riputatud teade: “Palume teil hoida Verne’i oma mõtetes ja palvetes. Ta saab parimat võimalikku abi ja puhkab. Hindame perekonna, sõprade ja fännide toetust. Me hoiame teid toimuvaga kursis.”.