Head aega, lavalauad! Viimaseid nädalaid rase Merlyn Uusküla andis viimase kontserdi

 (16)
Head aega, lavalauad! Viimaseid nädalaid rase Merlyn Uusküla andis viimase kontserdi
Foto: Taavi Sepp

Lauljatar Merlyn Uusküla teatas mais, et ta saab sügisel esmakordselt emaks. 35-aastane artist andis sel nädalavahetusel oma viimase kontserdi enne lapse sündi. Järgmine kord näeb armastatud Merkat taas esinemas alles järgmine aasta.

"Suured tänud kõigile toredatele inimestele, kes eile suurest suvepeost osa võtsid Põlvas ja nii vägevalt kaasa elasid! Oli mega kihvt viimane suur esinemine! Jätkame aastal 2020," kirjutas Merlyn oma Facebooki lehele.

Hiljuti meenutas Uusküla Kroonikale, kuidas rasedusest teada sai. "Ma võisin olla siis umbes kolmandat nädalat ootel. Kursusekaaslased ütlesid pool naljaga, et tee test, ilmselt oled beebiootel. Ootasin veel mõned päevad ja siis tegingi."

Merlyn andis sellest kohe teada ka lapse isale, kes oli kuuldu üle väga rõõmus. Kuna kolm esimest kuud on kriitiline aeg, ei tihanud Merlyn oma rasedusest kohe kõigile rääkida, kuigi väga oleks tahtnud. Õnneks ei hakanud kõht liiga varakult välja paistma, kuid Merlyni niigi uhke büst näitas ilmselgelt suurenemise märke. "Pidin siiski mõned hädavaled välja mõtlema, miks ma enam koosviibimistel näiteks veini ei joonud. Seda pandi ikka tähele."